2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN DEELNEMER VOOR DE SCHOONMAAKDIENSTEN VOOR DE CREMATORIA VAN ANTWERPEN EN TURNHOUT
Beschreibung: Opdracht voor schoonmaakdiensten in de crematoria van Antwerpen en Turnhout.
Interne Kennung: 2025/03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/03 - 1
Interne Kennung: 1
63398-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025/03
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911100 Reinigen van accommodatie
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/03 - 1
Interne identificatiecode: 1