633998-2026 - Ergebnis
Slowakei – Lehrmittel – Vybavenie simulačných centier – fyziológia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavenie simulačných centier – fyziológia
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie prístrojového vybavenia, ktoré bude slúžiť na výučbu fyziológie na vysokej škole. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu zákazky pre jednotlivé časti predmetu zákazky sú dostupné v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33121400 Audiometer, 33123200 Elektrokardiografen, 38423000 Druckmessgeräte, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Komplexný výučbový model na komplexné snímanie antropometrických parametrov a zloženia tela
Los: LOT-0009
Titel: Prístroj na automatické meranie a vyhodnotenie členkovo-brachiálneho indexu
Los: LOT-0011
Titel: Skríningový audiometer, ručný tympanometer a videootoskop