634005-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Služby personálních agentur - nábor do kmene - DNS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby personálních agentur - nábor do kmene - DNS
Beschreibung: Služby personálních agentur - nábor do kmene
Vorherige Bekanntmachung: 437574-2022
Interne Kennung: OVZ/033/2/2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zařazení dodavatele do DNS DNS bude zaveden v okamžiku stanoveném v § 139 odst. 7 zákona.Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast v užším řízení v souladu s § 139 odst. 6 zákona posoudí zadavatel soulad žádostí o účast, které obdržel v rámci lhůty pro podání žádostí o účast, se zadávacími podmínkami. Zadavatel umožní podle § 140 odst. 1 zákona podat žádost o účast dodavateli po celou dobu trvání DNS. Zadávání VZ v DNS Úmysl zadat jednotlivé VZ v DNS oznámí zadavatel všem dodavatelům zařazeným do DNS dle § 141 zákona, a to zasláním Výzvy k podání nabídek prostřednictvím profilu E-ZAK. Nabídky budou hodnoceny dle kritérií stanovených ve Výzvě k podání nabídky, na jejichž základě bude vybraná nejvhodnější nabídka. Výběr nejvhodnější nabídky bude oznámen účastníkům zadávacího řízení E-ZAKem. S vybraným účastníkem zadávacího řízení, bude uzavřena smlouva na plnění VZ. Hodnotící kritéria a způsob hodnocení nabídek Žádost o účast má zadavateli umožnit posouzení splnění podmínek pro zařazení dodavatele do DNS, nikoliv zadat konkrétní VZ v DNS, a proto zadavatel upozorňuje, že žádosti o účast nebudou předmětem hodnocení. Údaje o hodnotících kritériích budou vždy součástí písemné Výzvy k podání nabídky na jednotlivé VZ, zadávané v zavedeném DNS.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001