2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ielu un ceļu uzturēšana ziemas periodā Ropažu novadā
Beschreibung: Ielu un ceļu uzturēšana ziemas periodā Ropažu novadā
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
2. Procedure
Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services