634051-2026 - Wettbewerb
Litauen – Neuverlegung von Rohrleitungen – Šilumos tiekimo tinklų rekonstravimas nuo ŠK 4Ž-9 iki B-1Ž; nuo ŠK 4Ž-9-10 iki Kovo 11-osios g. 28; nuo B-1Ž iki ŠK 4Ž-9-1 (Kovo 11-osios g., Kaunas), pritaikant žematemperatūriniam šilumos tiekimui
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šilumos tiekimo tinklų rekonstravimas nuo ŠK 4Ž-9 iki B-1Ž; nuo ŠK 4Ž-9-10 iki Kovo 11-osios g. 28; nuo B-1Ž iki ŠK 4Ž-9-1 (Kovo 11-osios g., Kaunas), pritaikant žematemperatūriniam šilumos tiekimui
Beschreibung: Perkantysis subjektas numato įsigyti šilumos tiekimo tinklų nuo ŠK 4Ž-9 iki B-1Ž; nuo ŠK 4Ž-9-10 iki Kovo 11-osios g. 28; nuo B-1Ž iki ŠK 4Ž-9-1 (Kovo 11-osios g., Kaunas), pritaikant žematemperatūriniam šilumos tiekimui, rekonstravimo darbus. Pirkimo objekto aprašymas pateikiamas Techninėje specifikacijoje (SPS Priedas Nr. 1).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231113 Neuverlegung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutarties galiojimo terminas - 12 (dvylika) mėnesių nuo Sutarties įsigaliojimo dienos, įskaitant apmokėjimui skirto termino. Šalių rašytinių susitarimu Sutartis gali būti pratęsta 1 (vieną) kartą 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpiui. Maksimalus Sutarties galiojimo terminas yra 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai, įskaitant apmokėjimui skirtą terminą.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231113 Pipeline relaying works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options: