634069-2026 - Ergebnis
Polen – Krankenwagen – SZP.221-13.2026 Zakup dwóch specjalistycznych środków transportu sanitarnego z wyposażeniem, z napędem 4x4 na potrzeby podstawowych zespołów ratownictwa medycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP.221-13.2026 Zakup dwóch specjalistycznych środków transportu sanitarnego z wyposażeniem, z napędem 4x4 na potrzeby podstawowych zespołów ratownictwa medycznego
BeschreibungZakup dwóch specjalistycznych środków transportu sanitarnego z wyposażeniem, z napędem 4x4 na potrzeby podstawowych zespołów ratownictwa medycznego. Pozostałe informacje zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung367140-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup dwóch specjalistycznych środków transportu sanitarnego z wyposażeniem, z napędem 4x4 na potrzeby podstawowych zespołów ratownictwa medycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.