2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-beheer Promen
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van het ICT-beheer ten behoeve van Promen. Het doel van het uitvoeren van de Aanbestedingsprocedure is het contracteren van één (1) partij voor de duur van vier (4) jaar, met de mogelijkheid van (maximaal) tweemaal (2x) twee (2) jaar verlenging. Opdrachtgever heeft de Opdracht geraamd op een bedrag van € 120.000,-- excl. BTW op jaarbasis.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT-beheer
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van het ICT-beheer ten behoeve van Promen. Opdrachtgever heeft de Opdracht geraamd op een bedrag van € 120.000,-- excl. BTW op jaarbasis
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan (maximaal) tweemaal (2x) twee (2) jaar worden verlengd.