634092-2026 - Ergebnis
Polen – Computerspeichereinheiten – Rozbudowa infrastruktury fizycznej oraz modernizacja środowiska wirtualnego w lokalizacji podstawowej i lokalizacji zapasowej na potrzeby Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury fizycznej oraz modernizacja środowiska wirtualnego w lokalizacji podstawowej i lokalizacji zapasowej na potrzeby Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury fizycznej oraz modernizacja środowiska wirtualnego w lokalizacji podstawowej i lokalizacji zapasowej Zamawiającego, obejmująca w szczególności: a) dostawę urządzeń i licencji do lokalizacji podstawowej oraz lokalizacji zapasowej Zamawiającego (Etap I); b) wykonanie usługi wdrożeniowej urządzeń i licencji oraz migracji środowiska wirtualnego Zamawiającego posiadanego w lokalizacji podstawowej i lokalizacji zapasowej Zamawiającego, zgodnie z ustaleniami zawartymi w Projekcie technicznym wdrożenia (Etap II); c) świadczenie usługi serwisu w okresie gwarancji; d) świadczenie usługi powdrożeniowej. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”) stanowiących załączniki nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy