See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enterální výživa 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky enterální výživy splňující požadavky SÚKL nebo Registru oznámených potravin
Interne Kennung: VZ-2025-000390
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: ENTERÁLNÍ VÝŽIVA IV.
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou opakující se dodávky enterální výživy splňujících požadavky SÚKL, nebo Registru oznámených potravin
Interne Kennung: VZ-2025-000390-04
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0003
Titel: ENTERÁLNÍ VÝŽIVA III.
Interne Kennung: VZ-2025-000390-03
Los: LOT-0002
Titel: ENTERÁLNÍ VÝŽIVA II.
Interne Kennung: VZ-2025-000390-02
Los: LOT-0001
Titel: ENTERÁLNÍ VÝŽIVA I.
Interne Kennung: VZ-2025-000390-01