2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bakkersbenodigdheden Summa
Beschreibung: Het voorzien in alle benodigde Food (en aanverwante non food) artikelen die nodig zijn voor de Bakkerij opleidingen van Summa. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis gemiddeld ongeveer €95.500 incl. btw. Gekeken naar de totale duur van de overeenkomst (maximaal 6 jaar), bedraagt de geraamde opdrachtwaarde circa €573.000 incl. btw. Indien jaarlijks wordt geïndexeerd op basis van het consumentenprijsindexcijfer (CPI) met een gemiddelde stijging van 3%, komt de totale opdrachtwaarde naar verwachting uit op circa €617.733 incl. btw.
Interne Kennung: 2025-007-LATE-EA-Bakkersbenodigdheden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bakkersbenodigdheden
Beschreibung: Het voorzien in alle benodigde Food (en aanverwante non food) artikelen die nodig zijn voor de Bakkerij opleidingen van Summa.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Summa is op zoek naar een leverancier die haar voor langere termijn kan ondersteunen. Zij heeft het streven een partnership op te bouwen met de leverancier wat resulteert in een langdurige samenwerking. Door het toepassen van een vaste periode van twee (2) jaar met aansluitend maximaal vier (4) jaar.