634104-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Brennstoffe – Contract de achizitie sectoriala de combustibili auto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de achizitie sectoriala de combustibili auto
Beschreibung: Combustibili auto pe baza de carduri, pentru mijloacele auto apartinand Apavil SA. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Termenul-limita in care autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare va fi cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita stabilit.Entitatea contractanta nu e obligata sa raspundă la o solicitare de clarificare/informatii suplimentare, primita in intervalul de 17 zile inaintea termenului -limita stabilit pentru depunerea ofertelor, solicitarea fiind considerata a fi transmis tardiv.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1. Benzina C.O. 95 cantitate 30000 litri/an - livrare pe baza de carduri, personalizate pentru fiecare autovehicul/recipient din dotarea autorităţii contractante, prin staţiile de distribuţie ale furnizorului/partenerilor acestuia. 2. Benzina C.O. 98 cantitate 3000 litri/an - livrare pe baza de carduri, personalizate pentru fiecare autovehicul/recipient din dotarea autorităţii contractante, prin staţiile de distribuţie ale furnizorului/partenerilor acestuia. 3. Motorina C.C. 51-55 cantitate 210000 litri/an - livrare pe baza de carduri, personalizate pentru fiecare autovehicul/recipient din dotarea autorităţii contractante, prin staţiile de distribuţie ale furnizorului/partenerilor acestuia. 4. G.P.L. C.O.M.89 cantitate 25000 litri/an - livrare pe baza de carduri, personalizate pentru fiecare autovehicul/recipient din dotarea autorităţii contractante, prin staţiile de distribuţie ale furnizorului/partenerilor acestuia.