634107-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Usługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul . Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul . Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028).
BeschreibungUsługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul . Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028) - dalej za OPZ
Interne KennungMELBDZ.261.57.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelUsługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul . Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028)
BeschreibungUsługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul . Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028) - DALEJ ZA OPZ