634108-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Hotels – Hotelkamers voor dakloze personen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotelkamers voor dakloze personen
Beschreibung: De gemeente Utrecht is verantwoordelijk voor het organiseren van maatschappelijke opvang voor inwoners die dakloos raken. Het betreft gezinnen en alleenstaanden uit verschillende doelgroepen. Bij een tekort aan reguliere opvanglocaties wordt hierbij gebruik gemaakt van tijdelijke hotelopvang. Om passende opvang te bieden wil de gemeente raamovereenkomsten sluiten met meerdere hotels in Utrecht en omliggende gemeenten. Het aantal benodigde kamers verschilt per jaar, de gemeente verwacht over de gehele looptijd van de raamovereenkomsten (maximaal 4 jaar, inclusief verlengingen) tijdelijke hotelopvang af te nemen met een verwachte totale waarde van € 5.000.000,- exclusief omzetbelasting.
Interne Kennung: 2025MO827
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen aanvullende opties
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2025MO827
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55100000 Hotel services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen aanvullende opties