See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Vybavenie kuchyne - Výstavba nového útulku_2026“
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie kuchynského nábytku a vybavanie Grekokatolickú Charitu v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Interne Kennung: 12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tepelné a varné technológie
Beschreibung: Dodanie kuchynského vybavenie a nábytku do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Interne Kennung: 12/b/2026
Los: LOT-0003
Titel: Chladiaca a mraziaca technika
Beschreibung: Dodanie kuchynského vybavenia do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Interne Kennung: 12/c/2026
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Umývacia technika
Beschreibung: Dodanie kuchynského vybavenie a nábytu do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Interne Kennung: 12/d/2026