2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.38.2026] Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neurochirurgicznych i neurotraumatologicznych świadczeń lekarskich na rzecz pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – konkurs uzupełniający
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neurochirurgicznych i neurotraumatologicznych świadczeń lekarskich na rzecz pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – konkurs uzupełniający
Interne Kennung: DNPS.424.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.38.2026
Beschreibung: DNPS.424.38.2026 - świadczenia zdrowotne w zakresie neurochirurgicznych i neurotraumatologicznych świadczeń lekarskich na rzecz pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Interne Kennung: [DNPS.424.38.2026]