See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju
Beschreibung: Klinički bolnički centar Split provodi postupak povremene zajedničke javne nabave iz članka 189. i 190. stavka 2. ZJN 2016 s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za zdravstvene ustanove u RH. Predmet Okvirnog sporazuma je utvrđivanje uvjeta za sklapanje pojedinačnih Ugovora o javnoj nabavi materijala za Ugradbeni i potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju za zudravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj između Isporučitelja i zdravstvenih ustanova/Korisnika. Naručitelj će, nakon što Odluke o odabiru postanu izvršne, s odabranim ponuditeljima sklopiti Okvirne sporazume na temelju kojih će se sklapati pojedinačni ugovori/narudžbenice. Temeljem članka 307. stavka 4. i članaka 312. stavka 5. Zakona, rok za sklapanje Okvirnog sporazuma računa se od dana pribavljanja suglasnosti Upravnog vijeća KBC Split i nadležnog Ministarstva. Okvirni sporazum sklapa se na razdoblje od dvije (2) godine od dana potpisivanja i tijekom navedenog razdoblja predviđa se sklapanje pojedinačnih (korisničkih) ugovora o javnoj nabavi.
Interne Kennung: 3.3.68.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1
Beschreibung: Grupa 1
Interne Kennung: 3.3.68.-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2
Beschreibung: Grupa 2
Interne Kennung: 3.3.68.-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3
Beschreibung: Grupa 3
Interne Kennung: 3.3.68.-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4
Beschreibung: Grupa 4
Interne Kennung: 3.3.68.-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5
Beschreibung: Grupa 5
Interne Kennung: 3.3.68.-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6
Beschreibung: Grupa 6
Interne Kennung: 3.3.68.-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7
Beschreibung: Grupa7
Interne Kennung: 3.3.68.-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8
Beschreibung: Grupa 8
Interne Kennung: 3.3.68.-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9
Beschreibung: Grupa 9
Interne Kennung: 3.3.68.-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10
Beschreibung: Grupa 10
Interne Kennung: 3.3.68.-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11
Beschreibung: Grupa 11
Interne Kennung: 3.3.68.-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12
Beschreibung: Grupa 12
Interne Kennung: 3.3.68.-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13
Beschreibung: Grupa 13
Interne Kennung: 3.3.68.-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14
Beschreibung: Grupa 14
Interne Kennung: 3.3.68.-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15
Beschreibung: Grupa 15
Interne Kennung: 3.3.68.-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16
Beschreibung: Grupa 16
Interne Kennung: 3.3.68.-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17
Beschreibung: Grupa 17
Interne Kennung: 3.3.68.-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18
Beschreibung: Grupa 18
Interne Kennung: 3.3.68.-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 19
Beschreibung: Grupa 19
Interne Kennung: 3.3.68.-19