634181-2026 - Ergebnis
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Andmelao- ja aruandlussüsteemi arendus- ja hooldusteenuse ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Andmelao- ja aruandlussüsteemi arendus- ja hooldusteenuse ostmine
Beschreibung: Tallinna Tehnikaülikooli eesmärk on sõlmida raamleping ühe pakkujaga andmelao- ja aruandlussüsteemi arendus- ja hooldustöödeks vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309575-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000