2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. (12 miesięcy) w ilości minimalnej 180 m3, a maksymalnej 380 m3. Szczegółowe wymagania w zakresie przedmiotu zamówienia zostały określone w pkt 4 SWZ.
Interne Kennung: 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001