See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów dla uczniów i nauczycieli, w ramach projektu pn. „Logistyka w locie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 FELD.08.08-IZ.00-0072/24
Beschreibung: Pakiet 1: 1. Szkolenie: Podstawowe informacje o przewozach lotniczych i usługach pasażerskich 2. Szkolenie: Rola i zadania Agenta Obsługi Naziemnej 3. Szkolenie: Podstawowe zasady obsługi klienta/pasażera 4. Szkolenie: Obsługa nieregularności bagażowych i reklamacji 5. Szkolenie: Podstawowe szkolenie z zasad wyważania statku powietrznego + praktyka 6. Szkolenie: Dokumenty podróży i VISY 7. Szkolenie: Human Factor – czynnik ludzki w obsłudze naziemnej 8. Szkolenie: Nieregularności w operacjach lotniczych i procedury awaryjne 9. Szkolenie: Podstawy obsługi płytowej statków powietrznych 10. Szkolenie: Zasady odprawy biletowo-bagażowej 11. Szkolenie: Obsługa osób niepełnosprawnych 12. Szkolenie: Pierwsza pomoc 13. Szkolenie: Tolerancja a różnice kulturowe 14. Szkolenie: Świadomość ochrony lotnictwa cywilnego 15. Szkolenie: Zasady ruchu pieszych na terenie portu lotniczego 16. Szkolenie: Zasady ruchu pojazdów na terenie portu lotniczego 17. Szkolenie: System zarządzania bezpieczeństwem 18. Szkolenie: Procedura łączenia pasażera z bagażem rejestrowanym 19. Szkolenie: Ochrona ładunków towarowych i poczty 20. Szkolenie: Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego 21. Szkolenie: Koordynator Ruchu Naziemnego 22. Szkolenie: DGR – personel przyjmujący bagaż 23. Szkolenie: DGR – personel koordynujący obsługę płytową 24. Szkolenie: DGR – obsługa bagażu, frachtu i poczty 25. Szkolenie: DGR – procesowanie i akceptacja frachtu 26. Szkolenie: DGR – kontrola bezpieczeństwa pasażerów i załóg 27. Szkolenie: LAR – transport żywych zwierząt 28. Szkolenie: De-icing / Anti-icing 29. Szkolenie: Obsługa ruchu General Aviation 30. Szkolenie: Obsługa załóg statków powietrznych 31. Szkolenie: FOD – Program Kontroli Fragmentów Przedmiotów Obcych 32. Szkolenie: Basic CARGO 33. Szkolenie: Zarządzanie przyrodą w kontekście zderzeń ze zwierzętami Pakiet 2: 1. Szkolenie: UDT – wózek widłowy kat. II WJO 2. Szkolenie: UDT – podesty ruchome kat. I P 3. Szkolenie : UDT - wózka widłowego podnośnikowego z egzaminem kat. II WJO Pakiet 3: 1. Szkolenie: Operator drona Pakiet 4: 1. Szkolenie: Obsługa drukarki 3D Pakiet 5: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych dost. do potrzeb osób z niepełnosprawnością i SPE 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji 4. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 159291-2026
Interne Kennung: 1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1.1.1. Pakiet 1: 1. Szkolenie: Podstawowe informacje o przewozach lotniczych i usługach pasażerskich 2. Szkolenie: Rola i zadania Agenta Obsługi Naziemnej 3. Szkolenie: Podstawowe zasady obsługi klienta/pasażera 4. Szkolenie: Obsługa nieregularności bagażowych i reklamacji 5. Szkolenie: Podstawowe szkolenie z zasad wyważania statku powietrznego + praktyka 6. Szkolenie: Dokumenty podróży i VISY 7. Szkolenie: Human Factor – czynnik ludzki w obsłudze naziemnej 8. Szkolenie: Nieregularności w operacjach lotniczych i procedury awaryjne 9. Szkolenie: Podstawy obsługi płytowej statków powietrznych 10. Szkolenie: Zasady odprawy biletowo-bagażowej 11. Szkolenie: Obsługa osób niepełnosprawnych 12. Szkolenie: Pierwsza pomoc 13. Szkolenie: Tolerancja a różnice kulturowe 14. Szkolenie: Świadomość ochrony lotnictwa cywilnego 15. Szkolenie: Zasady ruchu pieszych na terenie portu lotniczego 16. Szkolenie: Zasady ruchu pojazdów na terenie portu lotniczego 17. Szkolenie: System zarządzania bezpieczeństwem 18. Szkolenie: Procedura łączenia pasażera z bagażem rejestrowanym 19. Szkolenie: Ochrona ładunków towarowych i poczty 20. Szkolenie: Dyżurny Operacyjny Portu Lotniczego 21. Szkolenie: Koordynator Ruchu Naziemnego 22. Szkolenie: DGR – personel przyjmujący bagaż 23. Szkolenie: DGR – personel koordynujący obsługę płytową 24. Szkolenie: DGR – obsługa bagażu, frachtu i poczty 25. Szkolenie: DGR – procesowanie i akceptacja frachtu 26. Szkolenie: DGR – kontrola bezpieczeństwa pasażerów i załóg 27. Szkolenie: LAR – transport żywych zwierząt 28. Szkolenie: De-icing / Anti-icing 29. Szkolenie: Obsługa ruchu General Aviation 30. Szkolenie: Obsługa załóg statków powietrznych 31. Szkolenie: FOD – Program Kontroli Fragmentów Przedmiotów Obcych 32. Szkolenie: Basic CARGO 33. Szkolenie: Zarządzanie przyrodą w kontekście zderzeń ze zwierzętami
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2: 1. Szkolenie: UDT – wózek widłowy kat. II WJO 2. Szkolenie: UDT – podesty ruchome kat. I P 3. Szkolenie : UDT - wózka widłowego podnośnikowego z egzaminem kat. II WJO
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3: 1. Szkolenie: Operator drona
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4: 1. Szkolenie: Obsługa drukarki 3D
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych dost. do potrzeb osób z niepełnosprawnością i SPE 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6: 1. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona
Interne Kennung: Pakiet 6