2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky motorové nafty
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka motorové nafty, včetně její dopravy na místo plnění a stočení dodaného množství do nádrží zadavatele.
Interne Kennung: 2907-024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí DNS dle § 138 a násl. ZZVZ. V tomto zadávacím řízení se postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001