2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia hnacieho koľajového vozidla 92 56 1742 418-7
Beschreibung: Predmetom tejto verejnej súťaže je rekonštrukcia koľajového vozidla 92 56 1742 418-7. Hnacie koľajové vozidlo je určené na prepravu materiálu, strojov, ubytovacích vozňov, pre bežné použitie pri údržbe železničných tratí, pri výlukách, pri rýchlom zásahu počas prevádzky a pri havarijných situáciách. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 00951/2025/CLaO/ONLZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001