634221-2026 - Ergebnis
Polen – Wasserzähler – Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy suchobieżnych: jednostrumieniowych, pojemnościowych, statycznych i przemysłowych, do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi, średnic 15 – 150 mm oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy suchobieżnych: jednostrumieniowych, pojemnościowych, statycznych i przemysłowych, do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi, średnic 15 – 150 mm oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy suchobieżnych: jednostrumieniowych, pojemnościowych, statycznych i przemysłowych, do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi, średnic 15 – 150 mm oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy, w tym: - I część „Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy średnic 15-40 mm do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy”; - II część „Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy średnic 50-150mm do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy”. Ciąg dalszy w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 437728-2026
Interne Kennung: 551/PN-35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy średnic 15-40 mm do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy” - I część
Beschreibung: Wodomierze winny być dostarczone z zaprogramowanymi i zamontowanymi nakładkami do zdalnych odczytów oraz z wykazem numerów wodomierzy i nakładek w pliku .xlsx dołączonym do danej partii o ile zamówienie jednostkowe nie stanowi inaczej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia wodomierzy, modułów bądź nakładek osobno, według jednostkowego zamówienia (...) Ciąg dalszy w SWZ.
Interne Kennung: 551/PN-35/2026_I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.
Los: LOT-0002
Titel: „Sukcesywne dostawy nowych wodomierzy średnic 50-150mm do wody zimnej, przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy” - część II
Beschreibung: Wodomierze winny być dostarczone z zaprogramowanymi i zamontowanymi nakładkami nadajnikami impulsów oraz z wykazem numer wodomierzy i nakładek w pliku .xlsx dołączonym do danej partii o ile zamówienie jednostkowe nie stanowi inaczej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia wodomierzy bądź nakładek osobno, według jednostkowego zamówienia. (...) Ciąg dalszy w SWZ.
Interne Kennung: 551/PN-35/2026_II