See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarítási szolgáltatás ellátása
Beschreibung: Keretmegállapodás takarítási szolgáltatás ellátására
Interne Kennung: EKR002437592024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Múzeumi épületek takarítása
Beschreibung: Teljes körű takarítási szolgáltatások nyújtása a Városliget Zrt. mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó Budapest közigazgatási területén található létesítményekben, amelyek a felhívás megjelenésekor az alábbiak: • Országos Múzeumi Restaurálási és Raktározási Központ (OMRRK) • Millennium Háza (MIL) • Magyar Zene Háza (ZEN) • Néprajzi Múzeum (NEP) • Fotóművészeti Múzeum Takarítandó alapterületek: OMRRK épületegyüttes mindösszesen: 39 433 m2 „A” épület: 29 458 m2 „C” épület: 486 m2 „D” épület: 3 022 m2 Millennium Háza: 2 166 m2 Magyar Zene Háza: 9 830 m2 Néprajzi Múzeum: 31 188. m2 Fotóművészeti Múzeum: 4000 m2 Teljes mennyiség: összes alapterület nagysága: 119 583 m2 Az épületek irodai funkcióval is rendelkező kulturális létesítmények. A múzeumi kiállítási terület, műtárgyraktár, restaurátor műhely nagysága: 41 869 m2. Egyszerre egyidőben a keretmegállapodás időtartama alatt 41 869 m2 múzeumi kiállítási terület, műtárgyraktár és restaurátor műhely takarítására kerülhet sor. A keretmegállapodás időtartama alatt egy időben valamennyi helyszínen végzett folyamatos takarításra is sor kerülhet. A feladatok ellátásához szükséges összes gép, eszköz, fertőtlenítő,- és tisztítószer , higiéniai feltöltőanyag és egyéb eszközök beszerzése és pótlása, valamint ezek helyszínre történő szállítása és a helyszínről történő elszállítása (beleértve az esetlegesen keletkező veszélyes hulladékok szabályszerű eltávolítását és megsemmisítését) továbbá a takarításhoz kapcsolódó összes szolgáltatás, valamint járulékos költségek a Vállalkozót terhelik. A beszerzés tárgya szerinti szolgáltatások nettó keretösszege 5 435 996 219 HUF. A részletes feladatleírást a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002437592024/1