2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC Samen Wijs te Vlaardingen
Beschreibung: Wijzer in Opvang & Onderwijs (Wijzer) is op zoek naar een integraal ontwerpteam voor de nieuwbouw van IKC Samen Wijs in Vlaardingen. Daarvoor wordt een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure georganiseerd, met eerst een selectiefase en daarna een gunningsfase. De omvang van de nieuwbouw voor de school inclusief kinderopvang betreft ca. 1.900 m2 bvo alsmede ca. 1.200 m2 aan buitenruimte.
Interne Kennung: VSS2501
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Integrale ontwerpopdracht Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1