2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tussentijdse toetreding Raamovereenkomst Specialistische Jeugdhulp perceel 7 - FACT
Beschreibung: RSJ IJsselland wenst FACT structureel te verankeren als erkende voorziening binnen perceel 7 Voorzieningfinanciering van de Raamovereenkomst Specialistische Jeugdhulp. Door opname in perceel 7 wordt bewerkstelligd dat: • FACT wordt bekostigd via het reguliere iJw-berichtenverkeer op basis van functiegerichte tarieven ter dekking van de FACT-specifieke meerkosten. • FACT-gebruik per cliënt en per gemeente inzichtelijk en herleidbaar is, waarmee rechtmatigheidsverantwoording en accountantscontrole (eis 54 inkoopdocument) op dezelfde wijze toepasbaar zijn als bij de overige percelen. • FACT-gebruik als perceel 7 voorziening zichtbaar wordt binnen de monitoringssystemen als ambulant alternatief. • Het product opengesteld is voor alle aanbieders die voldoen aan de aanvullende toetredingseisen, waarmee marktwerking en keuzevrijheid worden geborgd. Nader te bepalen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst hanteert een openbare procedure om tussentijdse toetreding tot perceel 7, voor FACT mogelijk te maken. FACT wordt in regio IJsselland reeds geleverd door een samenwerkingsverband van GGZ en J&O-aanbieders (Karakter als penvoerder, in samenwerking met Accare, Ambiq, Dimence Jeugd GGZ, Tactus en Trias). Het team behandelt tussen de 40 en 60 jeugdigen per jaar met zware casuïstiek en complexe psychiatrische problematiek. De openbare procedure waarborgt dat de toetreding plaatsvindt op basis van vooraf kenbare eisen en voorwaarden, en sluit aan bij de behoefte van de aanbestedende dienst om het aanbod voor jeugdigen tijdig en zorgvuldig uit te breiden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1