2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dzierżawą systemu telekomunikacyjnego w zakresie telefonii stacjonarnej dla Prokuratury Regionalnej w Poznaniu, Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz jednostek rejonowych
Beschreibung: Świadczenie usług telekomunikacyjnych, w zakresie określonym Umową, polegać będzie w szczególności na: 1) dostarczeniu usługi SIP TRUNK, dla 90 jednoczesnych połączeń i świadczeniu usług telekomunikacyjnych (w zakresie, w jakim dotyczy), 2) dostarczeniu, montażu i serwisowaniu dzierżawionego systemu telekomunikacyjnego VoIP wraz z wymaganą liczbą terminali oraz funkcjonalnościami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 3032-7.261.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
634270-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3032-7.261.08.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
Additional classification (cpv): 64211000 Public-telephone services, 64210000 Telephone and data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services, 64211000 Public-telephone services