634291-2026 - Ergebnis
Polen – Röntgengeräte – DOSTAWA APARATU RTG WRAZ Z WYPOSAŻENIEM I ADAPTACJĄ POMIESZCZEŃ DO ZAKŁADU KARNEGO W RZESZOWIE.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATU RTG WRAZ Z WYPOSAŻENIEM I ADAPTACJĄ POMIESZCZEŃ DO ZAKŁADU KARNEGO W RZESZOWIE.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Aparatu RTG wraz z wyposażeniem i adaptacją pomieszczeń do Zakładu Karnego w Rzeszowie. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i przystosowaniu pomieszczeń pracowni do wymagań technicznych i funkcjonalnych niezbędnych do instalacji Aparatu RTG oraz na dostawie, montażu, instalacji oraz uruchomieniu Aparatu RTG wraz z kompletnym wyposażeniem i systemem niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania. Dodatkowo w zakresie ww. zamówienia będzie przeprowadzenie szkolenia w zakresie obsługi i użytkowania Aparatu RTG dla personelu medycznego oraz pracowników obsługi technicznej. 3. Realizacja przedmiotu umowy zostanie wykonana w dwóch etapach: 1) Etap I – obejmujący wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i przystosowaniu pomieszczeń pracowni do wymagań technicznych i funkcjonalnych niezbędnych do instalacji Aparatu RTG. 2) Etap II – obejmujący dostawę, montaż, instalacje oraz uruchomienie Aparatu RTG wraz z kompletnym wyposażeniem i systemem niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania.
Interne Kennung: 2232/3/UE/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001