2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voedingskasten Markten en Evenementen
Beschreibung: Met deze aanbesteding wordt beoogd na een Europese - openbare procedure te komen tot één opdrachtnemer. Na gunning zullen middels deelopdrachten, aan de hand van de raamoveréénkomst met de hierin overééngekomen eenheidsprijzen, de werkzaamheden worden opgedragen. De looptijd van de overéénkomst: -Vervangingsprogramma is 2 jaar, te weten 14 oktober 2024 t/m 14 oktober 2026 en optioneel een verlenging van 2 x 1 jaar, exclusief garantietermijn; -Onderhoudstermijn 20 jaar, tot uiterlijk 14 oktober 2048. De uiteindelijke totale looptijd van de overéénkomst incl. optionele verlengingen en onderhoudstermijn bedraagt maximaal 24 jaar. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Plaatsing en het hieraan verbonden onderhouden van stroom/voedingskasten en enkele watertappunten binnen de gemeentegrenzen van Almere. vervanging en onderhoud van ca. 40 elektriciteits-voedingskasten t.b.v. Markten en Evenementen en een enkel watertappunt
Interne Kennung: SRU-00-23-191-D01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees Openbaar, conform de ARW2016, gunning op BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681400 Elektrische Bauelemente, 31682100 Buchsenhalter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Plaatsing en onderhoud voedingskasten Markten en Evenementen
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Plaatsing en het hieraan verbonden onderhouden van stroom/voedingskasten en enkele watertappunten binnen de gemeentegrenzen van Almere. ca. 40 stroom/voedingskasten, ca. 2 watertappunten + onderhoud van 20 jaar tot einde levensduur.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties opgenomen in deze opdracht