2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wspólny zakup energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miejskiego w Białymstoku, jednostek organizacyjnych Miasta Białystok oraz innych podmiotów
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Część I - Zakup energii elektrycznej na potrzeby Urzędu Miejskiego w Białymstoku oraz jednostek organizacyjnych Miasta Białystok wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ. 2) Część II - Zakup energii elektrycznej na potrzeby innych podmiotów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający lokalizacje oraz opis punktów odbioru energii elektrycznej, zawarty jest w załączniku nr 2A oraz 2B do SWZ
Interne Kennung: BZE.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej na potrzeby Urzędu Miejskiego w Białymstoku oraz jednostek organizacyjnych Miasta Białystok wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej na potrzeby innych podmiotów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: Część II