See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky informačních technologií 2023-2027
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na dodávky informačních technologií (dále jen „IT“), například stolních a přenosných počítačů, tabletů a pracovních stanic v různých úpravách dle náročnosti prostředí, počítačových monitorů a plochých monitorů, tiskáren, skenerů a kresličů, dále také síťových prvků, archivačních zařízení, serverů a prvků počítačových sítí, audiovizuální techniky. Následně se jedná také o dodávky veškerého příslušenství k výše jmenovaným částem, jako je například počítačové příslušenství, média pro ukládání dat, Flash pamětí, optická čtecí zařízení, periferní zařízení a další. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat.
Vorherige Bekanntmachung: 43822-2023
Interne Kennung: P22V00000618
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216100 Optische Leser, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48820000 Server, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 5 - Počítačové sítě, servery a síťové prvky
Beschreibung: 5 - Počítačové sítě, servery a síťové prvky
Interne Kennung: 5 - Počítačové sítě, servery a síťové prvky
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Tiskárny, skenery
Beschreibung: 3 - Tiskárny, skenery
Interne Kennung: 3 - Tiskárny, skenery
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Stolní počítače, monitory a příslušenství
Beschreibung: 2 - Stolní počítače, monitory a příslušenství
Interne Kennung: 2 - Stolní počítače, monitory a příslušenství
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Přenosné počítače a tablety
Beschreibung: 1 - Přenosné počítače a tablety
Interne Kennung: 1 - Přenosné počítače a tablety