634326-2026 - Ergebnis
Niederlande – Fernmeldedienste – Communicatieverbindingen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatieverbindingen
Beschreibung: Hoofdzakelijk bestaat de opdracht uit het leveren van telefoon en data verbindingen. Zie hiervoor de inschrijfleidraad.
Interne Kennung: SK2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Extra aankopen in de vorm van verlengingen.
634326-2026 - Resultaat
Nederland – Telecommunicatiediensten – Communicatieverbindingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SK2026-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: