2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest realizacja II Etapu inwestycji pn. „Modernizacja i przebudowa budynku Centrum Kultury Rotunda w Krakowie”, obejmująca wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych, dostaw, montażu wyposażenia i urządzeń, a także uruchomienie, regulację, próby, odbiory i przekazanie obiektu do użytkowania.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest realizacja II Etapu inwestycji pn. „Modernizacja i przebudowa budynku Centrum Kultury Rotunda w Krakowie”, obejmująca wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych, dostaw, montażu wyposażenia i urządzeń, a także uruchomienie, regulację, próby, odbiory i przekazanie obiektu do użytkowania. Centrum Kultury Rotunda mieści się w Krakowie, kod: 30-060, przy ul. Oleandry 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wszystkie elementy przewidziane w dokumentacji zamówienia, które nie zostały wykonane, zakończone, zamontowane albo uruchomione w ramach Etapu I, wraz z wykonaniem połączeń i integracji z elementami istniejącymi. Rezultatem zamówienia ma być kompletny, sprawny i wyposażony obiekt, gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań zamawiającego związanych z realizacją robót budowlanych i instalacyjnych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych oferowanych produktów, a także zakresu usług towarzyszących (w tym prac projektowych i dokumentacyjnych) zawiera załącznik A do SWZ oraz dokumentacja zamówienia/projektowa (format .zip).
Interne Kennung: 80.272.225.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45323000 Schalldämmungsarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32342400 Akustische Geräte, 31527260 Beleuchtungssysteme, 42961100 Zugangskontrollsystem, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45421152 Installation von Trennwänden, 45262321 Estricharbeiten (Fußboden), 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 80.272.225.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies, Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45400000 Building completion work, 45450000 Other building completion work, 45300000 Building installation work, 45320000 Insulation work, 45323000 Sound insulation work, 45343000 Fire-prevention installation works, 51700000 Installation services of fire protection equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 32350000 Parts of sound and video equipment, 32342400 Acoustic devices, 31527260 Lighting systems, 42961100 Access control system, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 45312100 Fire-alarm system installation work, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 45314320 Installation of computer cabling, 32420000 Network equipment, 32424000 Network infrastructure, 51900000 Installation services of guidance and control systems, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45310000 Electrical installation work, 45331230 Installation work of cooling equipment, 45331100 Central-heating installation work, 45421146 Installation of suspended ceilings, 45421152 Installation of partition walls, 45262321 Floor-screed works, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services