See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: »Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za nakup IKT opreme«
Beschreibung: Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za nakup okolju prijazne IKT opreme
Interne Kennung: JN-69464
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: IKT oprema
Beschreibung: Nalup okolju prijazne IKT opreme, skladno s potrebami naročnika v času trajanja DNS.
Interne Kennung: 552362
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln