634368-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Verwaltungssoftwarepaket – Nákup služeb a softwarových produktů Microsoft
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup služeb a softwarových produktů Microsoft
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na následné zajišťování licencí a souvisejících služeb pro užití produktů společnosti Microsoft Corporation. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ Nákup služeb a softwarových produktů Microsoft
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48317000 Textverarbeitungssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48621000 Betriebssystemsoftwarepaket für Zentralrechner, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0001