634372-2025 - Wettbewerb
Polen – Oxide, Peroxide und Hydroxide – Tlenek magnezu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTlenek magnezu
BeschreibungTlenek magnezu. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Zamawiający zamawia 3000 kg tlenku magnezu w opakowaniach (25-30 kg), loco magazyn ZD Pawłowice. Tlenek magnezu winien spełniać n/w parametry: - zawartość Mg - min. 50% - zawartość MgO - min. 80% Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung252/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24210000 Oxide, Peroxide und Hydroxide
5. Los
LosLOT-0001