See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare combustibil turboreactor tip Jet A1 direct în rezervoarele aeronavelor Inspectoratului General de Aviație pe aeroportul Arad
Beschreibung: Furnizare combustibil turboreactor tip Jet A1 direct în rezervoarele aeronavelor Inspectoratului General de Aviație pe aeroportul Arad. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singură dată, în a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, pentru clarificările solicitate cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere al ofertelor.
Interne Kennung: 24367374/2026/15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord-cadru - minim 10 tone, maxim 1000 tone, Valoarea AC minim 56.945,50 lei, maxim 5.694.550,00 lei, respectiv minim 12.408,60 USD, maxim 1.240.860,00 USD. Contract subsecvent - minim 5 tone, maxim 100 tone. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent: minim 28.472,75 lei, maxim 569.455,00 lei, respectiv minim 6.204,30 USD, maxim 124.08,00 USD.
Interne Kennung: 1