634393-2026 - Ergebnis
Rumänien – Computeranlagen und Zubehör – Echipamente de rețea destinate gestionării informațiilor clasificate pentru 24 de luni (TEMPEST)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente de rețea destinate gestionării informațiilor clasificate pentru 24 de luni (TEMPEST)
Beschreibung: Obiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează furnizarea de: Bunuri de natura IT&C pentru dotarea unităților sistemului penitenciar.
Interne Kennung: 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem AIO TEMPEST
Beschreibung: Cantitatea minimă și maximă la nivelul acordului-cadru este conform Anexei 1 la Caietul de sarcini. •Cantitatea minimă și maximă la nivel de contract subsecvent este conform Anexei 1 la Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Imprimantă color TEMPEST
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Imprimantă monocrom TEMPEST
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Stick USB cu protecție TEMPEST, nivel A
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Dispozitiv criptografic TEMPEST și Pachet: Generator de chei criptografice (1 buc) + Casetă de transport chei criptografice (10 buc)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Rack TEMPEST servere 24U
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Firewall și licența corespunzătoare
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Rack 3U (pentru MC si criptor)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Storage rackabil
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: UPS sistem de calcul
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: UPS rackabil server
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Switch fibră optică
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Media convertor Gigabit
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cablu fibră optică
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Conectori rapizi fibră optică
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ATS rackabil
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Licenţă Oracle Database 4 CPU
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Licenţă server de aplicaţii 4 CPU
Interne Kennung: 18