See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania chorzowskich parków o łącznej powierzchni 31,63 ha, w terminie od 1.09.2025 r. do 31.08.2028 r. dla I części zamówienia - Park Amelung o powierzchni 7,15 ha
Beschreibung: Usługi utrzymania chorzowskich parków o łącznej powierzchni 31,63 ha, w terminie od 1.09.2025r. do 31.08.2028r. dla I części zamówienia - Park Amelung o powierzchni 7,15 ha, a w szczególności. -pielęgnacja trawników, drzew, krzewów, różanek, kwietników stałych i kwietników sezonowych, -sadzenie roślin i zakładanie trawników, -utrzymanie czystości i elementów malej architektury, -zimowe utrzymanie chodników i alejek. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia oraz z załączonym przedmiarem i harmonogramem prac. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarze w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi utrzymania chorzowskich parków o łącznej powierzchni 31,63 ha, w terminie od 1.09.2025 r. do 31.08.2028 r. dla I części zamówienia - Park Amelung o powierzchni 7,15 ha.
Beschreibung: Usługi utrzymania chorzowskich parków o łącznej powierzchni 31, 63 ha, w terminie od 1.09.2025r. do 31.08.2028r. dla I części zamówienia - Park Amelung o powierzchni 7,15 ha, a w szczególności. -pielęgnacja trawników, drzew, krzewów, różanek, kwietników stałych i kwietników sezonowych, -sadzenie roślin i zakładanie trawników, -utrzymanie czystości i elementów malej architektury, -zimowe utrzymanie chodników i alejek. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia oraz z załączonym przedmiarem i harmonogramem prac. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarze w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.