Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Zuidwest-Gelderland (NL224)
Land: Niederlande
Geschätzte Dauer
Datum des Beginns: 01/01/2025
6344-2025 - Resultaat
Nederland – Banden voor normale en zware voertuigen – Levering van banden en bijbehorende dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van banden en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van banden en bijbehorende dienstverlening. Voor 8 jaar ongeveer 450.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering van banden
Beschrijving: Levering van banden en bijbehorende dienstverlening
Interne identificatiecode: 1