634416-2026 - Ergebnis
Lettland – Straßenbauarbeiten – Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas)
Beschreibung: Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas)
Interne Kennung: MNP 2026/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zeltiņu ielas pārbūve no Lielās ielas līdz valsts vietējam autoceļam V15 (Rīgas robeža-Silnieki-Puķulejas) 3.kārta