2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych – system nr II - dostawa komory ciśnieniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komory wysokociśnieniowej przeznaczonej do pracy w warunkach do 2000 bar, o wymiarach przestrzeni ciśnieniowej roboczej: średnica 60 mm, długość 100 mm (pojemność 280 ml), z przyłączami 2× 1/4" HP (DN3) oraz z jednym oknem optycznym. Komora powinna posiadać mechanizm szybkiego otwierania i zamykania oraz mechanizm z trzpieniem obrotowym wewnątrz komory.
Vorherige Bekanntmachung: 531541-2026
Interne Kennung: DZB.260.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44615100 Stahldruckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001