See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa badanych produktów leczniczych (BPL) do fazy B i C badania OPTIMAL – HT z usługą transportu i utylizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa badanych produktów leczniczych (BPL) do fazy B i C badania OPTIMAL – HT z usługą transportu i utylizacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 i 3 do zaproszenia
Vorherige Bekanntmachung: 434095-2026
Interne Kennung: ZP.043.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa badanych produktów leczniczych (BPL) do fazy B i C badania OPTIMAL – HT z usługą transportu i utylizacji. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu nr 2020/ABM/01/00037 na realizację niekomercyjnego badania klinicznego OPTIMAL-HT, sfinansowanego przez Agencję Badań Medycznych w ramach Konkursu na niekomercyjne badania kliniczne – nr konkursu ABM/2020/01.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia opcjonalnego