634481-2026 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Dostawa kamery mikroskopowej oraz obiektywu – doposażenie mikroskopu Leica DM6 stanowiącego wyposażenie Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kamery mikroskopowej oraz obiektywu – doposażenie mikroskopu Leica DM6 stanowiącego wyposażenie Zamawiającego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kamery mikroskopowej oraz obiektywu – doposażenie mikroskopu Leica DM6 stanowiącego wyposażenie Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Zał. nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - szczegółowa specyfikacja techniczna – minimalne wymagania. 3. Szczegółowy zakres obowiązków odnoszący się do sposobu wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 281 ust. 1 pkt 7 uPzp), stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami i ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców. Wykonawca na etapie realizacji zamówienia, wykonuje przedmiot zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy