634515-2026 - Ergebnis
Litauen – Architekturentwurf – Daugiafunkcių poilsio ir laisvalaikio zonų sukūrimo Riešės k., Riešės sen., architektūrinio atviro idėjos projekto parengimo paslaugų pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Daugiafunkcių poilsio ir laisvalaikio zonų sukūrimo Riešės k., Riešės sen., architektūrinio atviro idėjos projekto parengimo paslaugų pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti daugiafunkcių poilsio ir laisvalaikio zonų sukū-rimo Riešės k., Riešės sen., architektūrinio atviro idėjos projekto parengimo paslaugas. Reika-lavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0