634526-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy i przebudowy istniejącego budynku Miejskiej Hali Sportowej oraz budowy wolnostojącego podziemnego parkingu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną oraz przebudową drogi wewnętrznej przy al. św. Jana Pawła II 22 w Starachowicach” w ramach zadania: „Modernizacja Miejskiej Hali Sportowej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy i przebudowy istniejącego budynku Miejskiej Hali Sportowej oraz budowy wolnostojącego podziemnego parkingu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną oraz przebudową drogi wewnętrznej przy al. św. Jana Pawła II 22 w Starachowicach” w ramach zadania: „Modernizacja Miejskiej Hali Sportowej” w dwóch etapach: a) ETAP I - Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Miejskiej Hali Sportowej; b) ETAP II: Budowa wielopoziomowego parkingu przy istniejącym budynku Miejskiej Hali Sportowej, budowa wolnostojącego podziemnego parkingu oraz przebudowa drogi wewnętrznej na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnym nr 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do opracowania projektowego określa załącznik nr 1. Przedmiotowy budynek po zrealizowaniu przeznaczony będzie dla wszystkich użytkowników, w tym również dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudniania osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę. W przypadku, gdy będzie to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Wykonawca powoła się na znak towarowy, patent lub pochodzenie (markę, producenta, dostawcę) materiałów oraz na normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia, o których mowa w art. 99 ust. 1-7 ustawy Prawo zamówień publicznych, wówczas jest obowiązany wskazać w dokumentacji, że dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych oraz zobowiązany jest doprecyzować zakres dopuszczalnej równoważności.
Interne Kennung: ZP.271.50.2026.HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001