63453-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – „Przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczenie śniadań, obiadów i kolacji na bazie kuchni Oferenta zlokalizowanej poza obiektami Zamawiającego wraz z dostawą posiłków do obiektów Zamawiającego. Szacowana ilość zamawianych osobodni wyniesie około 280 dziennie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany dziennej ilości posiłków uzależnioną od ilości hospitalizowanych pacjentów i poniesie koszty za faktyczną ilość zamówionych i dostarczonych posiłków.
Vorherige Bekanntmachung: 701501-2024
Interne Kennung: ZP/6/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001