See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Jaunjelgavas apvienības pārvaldes izglītības iestādēm
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Jaunjelgavas apvienības pārvaldes izglītības iestādēm
Interne Kennung: AND 2025/56
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Svaigi dārzeņi