634538-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Usluga prijevoza i zbrinjavanje ambalaže od plastike KB 15 01 02
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga prijevoza i zbrinjavanje ambalaže od plastike KB 15 01 02
Beschreibung: Predmet ove javne nabave pruža usluge prijevoza, predobrade, obrade i ekološki prihvatljivog zbrinjavanja ambalažne plastike (KB 15 01 02) s lokacije odlagališta komunalnog otpada Cere u predviđenoj količini od 1.200 tona. Odabrani ponuditelj dužan je vlastitim vozilima i mehanizacijom osigurati redovit odvoz otpada najmanje 4 puta tjedno (minimalno 25 tona tjedno) uz ugovoreni odaziv unutar 48 sati po pozivu naručitelja. Ugovor se sklapa na razdoblje od 12 mjeseci, a izvođenje usluga započinje odmah po njegovu obostranom potpisivanju u skladu sa Zakonom o održivom gospodarenju otpadom.
Interne Kennung: 212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
634538-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 212
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000