2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO I WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO, TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH ORAZ MIĘSA DROBIOWEGO I PRZETWORÓW DROBIOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego, tłuszczów zwierzęcych oraz mięsa drobiowego i przetworów drobiowych ,których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1A, 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z - załącznik nr 2A, 2B do SWZ – Zestawienie ilościowo-cenowe. 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części: • Część I: „Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych” • Część II: „Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego i przetworów drobiowych”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: 1. Artykuły będą spełniały wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ, oraz będą pochodziły z bieżącej produkcji, z wymaganym okresem przydatności do spożycia. 2. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projektach umów stanowiących załącznik nr 4A (część I) do SWZ oraz w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektach umów i SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego odpowiednio w art. 441 ustawy Pzp. Wykonanie prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 100 % ilości zamówienia podstawowego na sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i tłuszczów zwierzęcych (część I) oraz do 100 % ilości zamówienia podstawowego na sukcesywne dostawy drobiu i wędlin drobiowych (część II), w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na wykonanie zamówienia podstawowego, o której mowa w § 6 ust. 1 umowy (część I – II). 11. Prawo opcji, o którym mowa w pkt. 10. wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 12. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 13. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemne zamówienie.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego i przetworów drobiowych
Beschreibung: 1. Artykuły będą spełniały wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ, oraz będą pochodziły z bieżącej produkcji, z wymaganym okresem przydatności do spożycia. 2. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projektach umów stanowiących załącznik nr 4B (część II) do SWZ oraz w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektach umów i SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Additional classification (cpv): 15400000 Animal or vegetable oils and fats
Place of performance
Country: Poland
Anywhere in the given country