2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 30 fabrycznie nowych samochodów osobowych wyposażonych i przeznaczonych do egzaminowania na prawo jazdy kat. B, z jednoczesnym odkupem 24 samochodów osobowych Hyundai i20 stanowiących własność WORD w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa 30 sztuk nowych samochodów osobowych z grupy samochodów małych – segment B, (rok produkcji 2025) przeznaczonych do egzaminowania na kat. B prawa jazdy dla WORD w Warszawie, dostosowanych do egzaminowania (w tym posiadających system rejestracji dźwięku i obrazu), z jednoczesnym odkupem 24 sztuk samochodów Hyundai i20, rok produkcji 2020 (zgodnie z zał. nr 9 do SWZ) stanowiących własność Zamawiającego za wartość określoną przez rzeczoznawcę ds. motoryzacji na dzień 24.04.2025 r., którego koszt pokryje Zamawiający; b) dostawa 10 sztuk fabrycznie nowych systemów rejestracji obrazu i dźwięku tego samego modelu, co zainstalowane w pojazdach, o których mowa w pkt a) powyżej, wraz ze wszystkimi niezbędnymi do dokonania montażu elementami instalacyjnymi oraz dodatkowo 10 sztuk samych monitorów takich samych co zainstalowane w pojazdach; c) dostawa 700 sztuk nośników danych obsługiwanych przez rejestrator systemu rejestrującego obraz i dźwięk, umożliwiających zapis z systemu rejestracji obrazu i dźwięku, o którym mowa w pkt a) powyżej.
Vorherige Bekanntmachung: 38806-2025
Interne Kennung: WFK.26.1.2025.ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
5. Los
Los: LOT-0001